2017:

Ironman 70.3 Belek Dames: Sara Van de Vel
Ironman 70.3 Weymouth Dames: Katrien Verstuyft
Urban Trisport Series Eindranking Heren: Tom Mets
Eindoverwinning T3 Series Dames
T3 Teamrelay Lille Dames: Jolien Vermeylen - Heleen Adams - Sara Van de Vel
Kwarttriatlon Mechelen Heren: Tom Mets
Kwarttriatlon Mechelen Dames: Heleen Adams
Sprinttriatlon Mechelen Dames: Jolien Vermeylen
Zwintriatlon Knokke Dames: Katrien Verstuyft
T3 Sprinttriatlon La Roche: Katrien Verstuyft
Kwarttriatlon Balen Dames: Ines Van Troyen
T3 Sprinttriatlon Deinze: Valerie Barthelemy
BK Kwarttriatlon Dames: Valerie Barthelemy
ETU Cup Wuustwezel Dames: Valerie Barthelemy
BK Halvetriatlon Dames: Katrien Verstuyft
BK Halvetriatlon Heren: Tom Mets
Sprinttriatlon Eupen Dames: Sara Van de Vel
Nisraman Heren: Wouter Vander Mast
Nisraman Dames: Christine Verdonck
Sprinttriatlon Aarschot Dames: Jolien Vermeylen
Derdetriatlon Oud Gastel Heren: Sven Strijk
BK Sprinttriatlon Dames: Valerie Barthelemy
Sprinttriatlon Kanne Dames: Sara Van de Vel
Kwarttriatlon Brugge Dames: Katrien Verstuyft
BK Crosstriatlon Heren: Yeray Luxem
BK Crosstriatlon Dames: Christine Verdonck
Sprinttriatlon Genk Dames: Ines Van Troyen
Kwarttriatlon L'eau d'heure Heren: Tom Mets
Sprinttriatlon Zeebrugge Heren: Nick Thijs
Sprinttriatlon Dendermonde Heren: Koen Veramme
Kwarttriatlon Geel Dames: Sara Van de Vel
BK Ploegentriatlon Heren: Tom Mets - Lander Dircken - Yeray Luxem - Koen Veramme - Wouter Vander Mast - Thomas De Vleeschouwer - Sven Strijk
BK Ploegentriatlon Dames: Katrien Verstuyft - Valerie Barthelemy - Sara Van de Vel - Christine Verdonck - Jolien Vermeylen
XTerra Cyprus Heren: Yeray Luxem
Sprinttriatlon Zaventem: Nick Thijs
T3 Ploegentriatlon Herderen Dames: Katrien Verstuyft - Sara Van de Vel - Jolien Vermeylen - Christine Verdonck

2016:

Eindoverwinning T3 Series Dames
T3 Sprinttriatlon Lille: Katrien Verstuyft
Sprinttriatlon La Roche Heren: Yeray Luxem
Zwintriatlon Knokke Dames: Katrien Verstuyft
Sprinttriatlon Mechelen Dames: Jolien Vermeylen
Halvetriatlon Deinze Heren: Tom Mets
Sprinttriatlon Eupen Dames: Katrien Verstuyft
Sprinttriatlon Eupen Heren: Tom Mets
XTerra Polen Heren: Yeray Luxem
Nisraman Heren: Yeray Luxem
Sprinttriatlon Geraardsbergen Dames: Sara Van de Vel
T3 Sprinttriatlon Vilvoorde: Katrien Verstuyft
T3 Teamrelay Zwevegem: Katrien Verstuyft - Heleen Adams - Sara Van de Vel
Kwarttriatlon Bredene Heren: Tim Van Hamme
Kwarttriatlon Koksijde Heren: Tom Mets